Geslaagde Nieuwjaarsreceptie 2018

zondag 21 januari 2018 09:10
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

nj2018jubilarissenEen groot aantal leden van SV Venray en zij die de club een warm hart toedragen, waren 1 januari j.l. aanwezig op de drukbezochte, inmiddels ge├»nstitutionaliseerde Nieuwjaarsreceptie. Zoals te doen gebruikelijk werden een aantal jubilarissen gehuldigd. Een paar jubilarissen waren helaas verhinderd maar, zij die aanwezig waren, werden door onze voorzitter in het zonnetje gezet:  Wiel Michiels, 25 jaar lid; Stephan Keijzers: 40 jaar lid; Toon Millen: 25 jaar lid. Klik hier voor een foto impressie van de huldiging

Laatst aangepast op zaterdag 21 juli 2018 15:52
Log in om reacties te plaatsen

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Administratie:
  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.