Frans Koenen nieuwe hoofdtrainer seizoen 2018-2019

zondag 07 januari 2018 11:32
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De nieuwe hoofdtrainer van SV Venray voor het aankomende seizoen is bekend. Frans Koenen uit Bemmel zal vanaf het nieuwe seizoen 2018-2019 het stokje overnemen van Stephan Sijbers die de club na drie seizoenen zal verlaten. Frans Koenen heeft zelf o.a. betaald voetbal gespeeld voor NEC, Newcastle United en Vitesse waarna hij zijn trainersloopbaan in 1991 begon bij GVVV Veenendaal. Via o.a. ARC, De Bataven, Germania en Rood Wit is hij momenteel al voor het 8e seizoen aan de slag bij hoofdklasser RKHVV Huissen. Deze 59 jarige oefenmeester is daarnaast ook nog 20 jaar als KNVB docent werkzaam geweest. Het bestuur heeft het volste vertrouwen dat Frans Koenen met zijn ervaring gaat bijdragen aan de ambitie van SV Venray en wenst hem daarbij alvast veel succes.

Laatst aangepast op zaterdag 21 juli 2018 15:50
Log in om reacties te plaatsen

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Administratie:
  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.