Geslaagde Nieuwjaarsreceptie

zondag 07 januari 2018 10:58
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Een groot aantal leden van SV Venray en zij die de club een warm hart toedragen, waren 1 januari j.l. aanwezig op de drukbezochte, inmiddels geïnstitutionaliseerde Nieuwjaarsreceptie. Zoals te doen gebruikelijk werden een aantal jubilarissen gehuldigd. Een paar jubilarissen waren helaas verhinderd maar, zij die aanwezig waren, werden door onze voorzitter in het zonnetje gezet: Wiel Michiels, 25 jaar lid; Stephan Keijzers: 40 jaar lid; Toon Millen: 25 jaar lid. Klik hier voor een foto impressie van de huldiging.

Laatst aangepast op zaterdag 21 juli 2018 15:49
Log in om reacties te plaatsen

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Administratie:
  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.