Heren 1 kan weer eens juichen

Geschreven door 
Gepubliceerd in Heren 1
zondag 17 november 2019 18:30
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Eenvoudige bekerwinst SV Venray

In de competitie wil het nog niet vlotten, maar in de beker doet SV Venray het tot dusver prima. Na de eerdere groepswinst (drie gespeeld, zeven punten) won de ploeg van trainer Frans Koenen in de tweede ronde van het toernooi kinderlijk eenvoudig bij buurclub SV Merselo: 0-9.

Als er al sprake was van enige spanning in de derby tussen eersteklasser Venray en vijfdeklasser Merselo, dan was die binnen vijf minuten al verdwenen. Niek Versteegen maakte de 0-1 namens de bezoekers en toen was de ban gebroken: Bram Vievermans (tweemaal), Stijn Brinkman (tweemaal), Jeroen Vullings, Stan Kersten, een eigen doelpunt en nogmaals Versteegen bepaalden de eindstand op 0-9. Brinkman, die met een rake vrije schop voor de mooiste treffer van de middag tekende, was na afloop positief. "We hadden al lang niet meer gewonnen, dus voor het gevoel is deze uitslag fijn." Donderdag een uitgebreid verslag van dit bekerduel in nieuwsblad Peel en Maas.

Bron tekst en foto: Peel en Maas Venray

Gelezen: 629 keer Laatst aangepast op zaterdag 23 november 2019 11:35

 • Pupil van de week

  26 januari 2020
  Venray 1 - Veritas 1

  Tim Kelders

  PPVD03112019Wilhelmina

  Hallo, mijn naam is Tim Kelders en ik ben 7 jaar oud. Ik zit op de basischool de Keg in groep 5.

  Lees meer...

Heren1 Selectie

 • Selectie Heren 1 - 2019/2020

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Tel. Administratie: (ma-vr: 08:00-12:00)
  0478-512338

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.