Kom kennismaken met voetbal!

Beste ouders, verzorgers, kinderen vanaf 5 t/m 18 jaar,

Kom kennismaken met voetbal!
Meld je dan nu aan voor de kennismakingsdagen en proeftrainingen bij SV Venray
 
Op zaterdag 8, 15 en 22 april 2023 (van 10.00-11.15) organiseert SV Venray geheel gratis en vrijblijvend voetbaltrainingen waarbij kinderen in hun eigen leeftijdscategorie kennis kunnen maken met de voetbalsport. Een ideale gelegenheid voor een leuke voetbalervaring!
 
SV Venray zal zorgen voor een gezellige ochtend waarbij professionele trainers de kinderen zullen begeleiden. Er worden leuke spelletjes georganiseerd en iedereen gaat lekker aan de slag met een bal. Als ouder zal je informatie ontvangen over de organisatie binnen SV Venray en wat er per leeftijdscategorie aangeboden kan worden aan onze spelende leden. Uiteraard krijg je alle gelegenheid tot het stellen van vragen.
 
Na deze kennismaking kun je samen met je zoon of dochter bespreken of het voetballen goed is bevallen en of je een aanmelding wilt doen voor het aankomende voetbalseizoen dat eind augustus 2023 start. De deadline voor deze inschrijving is 15 mei 2023.
 
Om deel te nemen aan deze proeftrainingen stuur je uiterlijk vrijdag 31 maart 2023 een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met daarin duidelijk vermeld:
 
- voor- en achternaam kind
- geboortedatum
- mobiel telefoonnummer van ouders/verzorgers
- op welke data uw kind kan deelnemen (ons advies is om minimaal 2 en bij voorkeur 3 trainingen deel te nemen)
 
Je ontvangt dan een bevestiging retour voor deelname.  De trainingen vinden plaats op ons hoofdveld aan de Sportlaan 6 te Venray. Je wordt opgevangen bij de ingang van het hoofdveld.
We kijken ernaar uit de nieuwe kinderen te mogen begroeten op ons sportpark!
 
 
Met sportieve groet,
 
Namens de Jeugdcommissie SV Venray,
Judith Hendriks (06-21230831) – Coordinator onderbouw
Claudia Hamers (06-10491873) – Hoofleider onderbouw
Gert-Jan Spee (06-19568332) – Hoofdleider onderbouw

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Tel. Administratie: (ma-vr: 09:00-12:00)
  0478-586878

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.