Sportstuif opent tweede locatie in Venray

‘Sportstuif opent binnen 1,5 jaar tweede locatie in Venray voor Buitenschoolse Sportieve Opvang’

Wat is er voor kinderen nou leuker om zich na school lekker uit te kunnen leven door middel van sport en spel? Sportieve Buitenschoolse Sportieve Opvang Sportstuif en Sportverenging Venray slaan de handen ineen! Op 1 november 2022 heeft Sportstuif de deuren van haar tweede vestiging op Sportpark de Wieën in Venray geopend. 
 
Anderhalf jaar geleden bood Sportstuif Venray dé primeur op het gebied van sportieve naschoolse opvang. Nu, anderhalf jaar later is daar een tweede vestiging bijgekomen. Het doel van Sportstuif is om kinderen een onvergetelijke middag te bezorgen. Dit wordt gedaan door middel van sport- en spelactiviteiten, daarnaast worden er ook uitstapjes en creatieve activiteiten aangeboden. Sportstuif en SV Venray dragen samen bij aan een gezonde actieve basisschooljeugd in Venray. Bart Mous, bestuurslid SV Venray: ‘Als voetbalvereniging vinden we het belangrijk dat kinderen een fijne en veilige omgeving hebben om te kunnen spelen. Op de momenten dat onze leden komen voetballen creëren we deze omgeving ‘voor iedereen, voor altijd’. In het naschoolse aanbod werken we al geruime tijd samen met Spring Kinderopvang. Dat daar nu een tweede innovatieve partij bijkomt, is voor ons een uitdaging én een kans. Goed voor de jeugd in Venray. We kijken uit naar een fijne samenwerking.’
Sportstuif is binnen de buitenschoolse sportieve opvang ondertussen al jaren actief met verschillende vestigingen in Brabant, daarnaast heeft Sportstuif in juli 2021 ook zijn intrek gemaakt in Limburg. Met de opening van de Sportstuif vestiging bij SV Venray komt het aantal op 18 vestigingen. Joep Pouls van Sportstuif: ‘We hadden niet verwacht zo snel te groeien na het openen van onze eerste vestiging in Venray bij Mixed Hockey Club Venray. Het is daarom des te leuker dat we nu binnen 1,5 jaar een tweede vestiging van Sportstuif in Venray mogen openen bij Sportvereniging Venray.’
 
Sport is het hoofdthema bij Sportstuif, maar het allerbelangrijkste is dat de kinderen zich thuis voelen en het naar hun zin hebben. Jessica Clevers, locatiemanager van Sportstuif Venray SV: ‘Ik vind het belangrijk dat kinderen in een veilige omgeving kunnen ontdekken waar hun eigen interesses liggen en hun talenten kunnen ontwikkelen. Ik ga zelf met een glimlach naar huis als ik de kinderen met een glimlach naar huis zie gaan. Samen met mijn team verheug ik me er enorm op om de kinderen te ontvangen bij Sportstuif en er een fijne plek van te maken waar kinderen en daarnaast ook ouders zich thuis en welkom voelen.’
In de buitenlucht bewegen, het actief bezig zijn met andere kinderen en leren omgaan met winst en verlies zijn een aantal van de belangrijke punten waardoor steeds meer ouders Sportstuif weten te vinden. Daarnaast heeft Sportstuif een grote mate van flexibiliteit. De opvang van kinderen is aan te passen op het werkrooster van ouders/verzorgers. Ook in de vakantie en met studiedagen zijn de kinderen de hele dag welkom bij Sportstuif. Deze dagen zitten vol met sportieve, actieve en leuke activiteiten georganiseerd door Sportstuif. 
Wilt u meer weten?
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
T: 06 - 30 81 22 38
W: www.sportstuif.nl 

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Administratie:
  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.