Een nieuwe mijlpaal voor SV Venray!

We zijn ontzettend blij met de beslissing van de gemeenteraad voor de aanleg van nieuwe kunstgrasvelden op ons prachtige sportpark. Daarnaast een enorme blijk van waardering richting, en dank aan onze stichting beheer sportpark voor dit behaalde resultaat. Na de aanleg garanderen we dat al onze leden kunnen sporten bij SV Venray in goede en slechte weersomstandigheden.

Lees hier het Peel & Maas bericht 

#VoorIedereenVoorAltijd

 

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Tel. Administratie: (ma-vr: 09:00-12:00)
  0478-586878

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.