Jeugdtrainersnieuws

Als club hebben we de afgelopen maanden hard gewerkt aan de invulling van onze trainers voor de 1ste teams binnen onze jeugdopleiding. We zijn bijna compleet en daar zijn we trots op. We hebben een jonge en diverse trainersgroep bij elkaar gebracht die er weer voor gaat zorgen dat onze spelers in de opleiding zich in de juiste weerstand kunnen blijven door ontwikkelen. We willen graag de vacante posities van assistent trainer JO19-1 en hoofdtrainer voor de JO10-1 op korte termijn invullen. Heb je interesse of ken je iemand die hiervoor geschikt is? Aanmelden of vragen hierover kunnen gemaild worden naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Bovenbouw

Team

Hoofdtrainer

Assistent trainer

JO19-1

Maarten Hanssen

Vacant

JO17-1

Timo van der Voort

Tom van Dijck

JO15-1

Mitchel Diebels

Alvaro Langenhuizen

JO13-1

Patrick Jansen

Maurits Leenders

Onderbouw

Team

Hoofdtrainer

 

JO12-1

Jesse Caelen & Sven Schram

 

JO11-1

Janine Rongen (ovb)

 

JO10-1

Vacant

 

JO9-1

Niels Hermsen

 

JO8-1

Luuk Snijders

 

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Tel. Administratie: (ma-vr: 09:00-12:00)
  0478-586878

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.