Ruud Jenneskens stopt na dit seizoen als Hoofd Jeugdopleidingen

Bij de invoering van de nieuwe lockdown heeft Ruud Jenneskens een aantal zaken voor zichzelf op een rij gezet, met betrekking tot zijn toekomstige plannen binnen het (jeugd)voetbal. Hij heeft de conclusie getrokken dat een dubbele rol zoals nu, hoofd jeugdopleidingen en hoofdtrainer, niet wenselijk is voor zijn verdere ontwikkeling. Hij heeft ervoor gekozen om zich de komende jaren te concentreren op de rol van (jeugd)trainer, wat dus betekent dat hij aan het einde van het huidige seizoen zal stoppen als hoofd jeugdopleidingen bij SV Venray. Neemt niet weg dat hij onveranderd gemotiveerd het seizoen gaat afsluiten met alle daarbij behorende verantwoordelijkheden.

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Tel. Administratie: (ma-vr: 09:00-12:00)
  0478-586878

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.