Venray wint in saaie derby

donderdag 05 juli 2018 13:50
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Op zaterdag 29 april 2018 stond er een derby in de eerste klasse D op het programma. Namelijk SV Venray tegen Deurne. Venray moet belangrijke punten pakken in de strijd om degradatie, daarvoor is deze wedstrijd de perfecte mogelijkheid. (zie ook foto-versag van SV Deurne)
 

Venray begint sterk aan de wedstrijd. In de 2eminuut krijgt Venray haar eerste kans van de wedstrijd. Er wordt vanaf achterin een lange bal gegeven op Jesse Peeters. Peeters neemt de bal goed aan en maakt een actie buitenom. Hij geeft een lage voorzet op Danny Pelzer, hij schiet de bal goed in maar de keeper redt uitstekend. In de 16eminuut krijgt Jarno Peeters de bal aan de linkerkant. Peeters zet voor op spits Dimitrios Touratzidis en die schiet de bal helaas voor Venray langs de verkeerde kant van de verre paal. Deurne krijgt in de 21eminuut ook een grote kans. Er wordt een voorzet gegeven aan de rechterkant, die wordt vervolgens weggekopt en landt voor de voeten van Ruhendrey Martina. Hij schiet de bal vanaf 4 meter voor het doel de bal naast. 

In de 44eminuut komt Venray op een 1-0 voorsprong. De doelman van Deurne trapt de bal uit vanaf de grond. Het kopduel wordt op het middenveld gewonnen door Venray. De bal komt bij spits Touratzidis terecht. Hij dribbelt tussen twee man door en plaatst de bal vervolgens rustig in de verre hoek langs keeper Bukkems. 1-0 is direct ook de ruststand.

Na rust gebeurt er echt heel weinig op het veld. Er komt meer entertainment vanaf de tribune dan van het veld. Beide supporters zoeken elkaar bij gebrek aan vermaak op het veld elkaar verbaal op en helaas op een onprettige toon. Beide ploegen laten elkaar de bal rustig rondspelen. Soms is er hier en daar een opstootje:  Venray koestert de voorsprong en Deurne krijgt tot hun eigen frustratie voetballend maar weinig voor elkaar. Dat is dan ook het verhaal van het grootste gedeelte van de 2ehelft.. In de 80eminuut (!) komt pas het eerste echte gevaar. Ditmaal komt het van de bezoekers. Er wordt een voorzet gegeven vanaf de rechterkant. Daar grijpt de verdediging niet in van Venray, en bal belandt na een kopbal in het Venrayse doel en denkt Deurne op 1-1 te komen. Maar er wordt afgefloten door scheidsrechter Loontjens. Hij heeft een aanvallende overtreding geconstateerd in het Venrayse strafschopgebied op Robert Willemse en annuleert het doelpunt. De tussenstand blijft dus 1-0 en Venray is dus gewaarschuwd. In de 88eminuut bepaalt Stijn Brinkman de eindstand op 2-0. Hij ziet dat de doelman niet helemaal goed opgesteld staat en schiet de bal vanaf 25 meter halfhoog in de te ver open gelaten linkerhoek van het Deurnese doel. SV Venray pakt wederom belangrijke punten in de strijd om degradatie. Volgende week komt koploper RKSV Minor op bezoek op sportpark de Wieën. Dat belooft een aardige wedstrijd te worden waar beide clubs grote belangen hebben, want Minor is in de kampioensstrijd met Chevremont verwikkeld. En de Venraynaren willen de huidige reeks graag voortzetten. 

Alvaro Langenhuizen

Laatst aangepast op donderdag 16 augustus 2018 12:28
Log in om reacties te plaatsen

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Tel. Administratie: (ma-vr: 08:00-12:00)
  0478-512338

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.