"Summa" vrijwilliger vd maand: mei 2024

Jesper van Lierop vrijwilliger van de maand mei 2024

De vrijwilligerscommissie heeft Jesper van Lierop gekozen als vrijwilliger van de maand mei.

Jesper is nu al meer dan 30 jaar lid van SV Venray. Hij heeft daarbij zelf actief gespeeld tussen 1994 en 2011 en heeft daarbij de gehele jeugdafdeling doorlopen van de F t/m de A-afdeling. Toen hij bij de senioren kwam, heeft hij heel lang in Venray 10 gespeeld onder leiding van Max van den Langenberg.

Tijdens zijn actieve leven als voetballer is hij tussen 2003 en 2008 ook nog jeugdleider geweest bij o.a. de C7, D1 en de C1. In 2007 haalde hij de Basisopleiding scheidsrechter. Tussendoor werd hij ook nog verenigingsscheidsrechter in 2006, iets wat hij heden ten dage nog steeds doet, al is het niet wekelijks.

Hij werd vanaf 2008 tot 2018 scheidsrechter bij de KNVB, maar ook scheidsrechter II bij het veldvoetbal in 2013 en scheidsrechter I in 2017. Verder werd hij Praktijkbegeleider scheidsrechters in 2014.

Binnen SV Venray werd hij in 2013 lid van de commissie scheidsrechters, die zich o.a. bezighoudt met het organiseren van thema-avonden en de uitleg van (nieuwe) spelregels. In 2020 werd hij lid van de commissie Fairplay, waarin hij een grote hand heeft gehad in het schrijven van het nieuwe Fairplaybeleid binnen de club. In 2022 werd hij ook nog lid van de werkgroep Tour de cultuur, waarin contact gezocht, en onderhouden wordt, maar ook activiteiten georganiseerd worden voor diverse etnische groepen in de Venrayse samenleving om deze meer te verbinden met SV Venray. Verder is Jesper ook nog vaak vrijwilliger/scheidsrechter geweest bij de toernooien van de Youth- en de ladies cup. Veel van deze activiteiten regelt hij vaak samen met zijn grote vriend Felix Vollenberg. Het is niet voor niets dat verschillende mensen hen wel eens verwarren qua naam.

Mocht zijn zoon Rins (thans 1 jaar) later gaan voetballen bij SV Venray, dan hoeft de vereniging niet te gaan zoeken naar een leider voor zijn team. Al met al een gouden kracht binnen de vereniging, natuurlijk ook dankzij zijn vriendin Jill, want door deze activiteiten is hij natuurlijk ook wat uurtjes kwijt aan de voetbalvereniging. Een verenigingsmens en vrijwilliger in hart en nieren, wat hem maakt tot vrijwilliger van de maand mei 2024.

VVMMei2024 2

VVMMei2024 1

VVMMei2024 3

WhatsApp Image 2024 05 30 at 21.48.01

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Administratie:
  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.