SV Venray schenkt cheque aan goed doel!

Deze week bood Jesper van Lierop namens de werkgroep Tour de Cultuur een cheque van 100 euro aan gezonde boodschappen aan bij ‘De Tol’ Deze prijs won de werkgroep tijdens het sportgala maar men wilde dat deze een maatschappelijke bestemming kreeg.

Bij ‘de Tol’ wordt gekookt voor eenzamen en ouderen. Dit prachtige project is een samenwerking tussen Raayland College praktijkonderwijs, Gilde opleidingen, Synthese, Plus van Dijck en Horeca Venray. Een prachtig initiatief waar we graag ons steentje aan bijdragen!

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Administratie:
  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.