Mooi kerstgeschenk voor G-team SV Venray

Karin Peeters, leidster van het G-team van SV Venray, ontving uit handen van Paul van Lipzig, eigenaar van Gezellig Koffie en Thee, het mooie bedrag van 150 euro. Paul van Lipzig schonk dit mooie bedrag in het kader van Kerstmis aan een goed doel!

Het G-team gaat dit bedrag besteden bij de Special Olympics in Tilburg waar het team later dit jaar aan meedoet. Namens het G-team en SV Venray danken we Paul en zijn bedrijf heel hartelijk voor dit mooie gebaar!

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Administratie:
  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.