U bent hier:   Home Organisatie

Bestuur

Missie

Missie

SV Venray streeft er naar om alle leden plezier te laten beleven met recreatief en prestatief voetbal en stelt zich ten doel een gevoel van trots en saamhorigheid te creëren bij alle betrokkenen.

Lees meer...

 

organisatie

SV Venray wordt bestuurd door een aantal componenten, een bestuur en een aantal commissies en functionarissen.

 

Bestuur      
Voorzitter  Peter Kerstjens voorzitter@svvenray.nl
Vice voorzitter  Ellie Camps jeugdvoorzitter@svvenray.nl 
Penningmeester  Ramon Goumans penningmeester@svvenray.nl
Secretaris  Coert de Bruijn secretariaat@svvenray.nl  coertdebruijn@svvenray.nl
Bestuurslid Technische zaken  Wim Vievermans wimvievermans@svvenray.nl



Commissies    
Technische Commissie  John Beerkens prestatief@svvenray.nl
Commissie Rondom 1  Geert Gerrads rondom1@svvenray.nl
Commissie Kantine  Ab Snijders kantine@svvenray
Commissie Vrouwen   vrouwen@svvenray.nl
Commissie Vrijwilligers  Karel van Daal vrijwilligers@svvenray.nl
Commissie Toernooien SV Venray  Theo van Stokkem toernooi@svvenray.nl
Commissie Recreatief Heren  Huub van de Laar lagereelftallen@svvenray.nl
Commissie G- Voetbal  Karin Peeters g-voetbal@svvenray.nl
Commissie Scheidsrechters  Math van den Bekerom scheidsrechters@svvenray.nl
Commissie PR & Communicatie  Hans Hendrikx pr-communicatie@svvenray.nl
Commissie Sponsoring  Ramon Goumans sponsoring@svvenray.nl
Kledingfonds  Monique Peeters kledingfonds@svvenray.nl

Jeugdcommissie
Jeugdvoorzitter  Ellie Camps jeugdvoorzitter@svvenray.nl
Jeugdsecretaris  Ruud van Gaal jeugdsecretaris@svvenray.nl
Jeugd-wedstrijdsecretraris  Theo van Stokkem jeugd-wedstrijdsecretaris@svvenray.nl
Hoofdleider JO-19  John Engels hfdleidera@svvenray.nl
Hoofdleider JO-17  John Engels hfdleiderb@svvenray.nl 
Hoofdleider JO-15  Joost Albers hfdleiderc@svvenray.nl
Hoofdleider JO-13  Bart van Oers hfdleiderd@svvenray.nl
Hoofdleider JO11  -Vacant- hfdleidere@svvenray.nl
Hoofdleider JO9  Jean Huntjens hfdleiderf@svvenray.nl
Hoofdleider Mini-F (JO7)  Jean Huntjens hfdleiderminif@svvenray.nl
Technische Jeugdcoördinator  Gert-Jan Wismans tjc@svvenray.nl
         
Administratief    
Secretariaat  Coert de Bruijn secretariaat@svvenray.nl
Administratie  Leendert van Gemert info@svvenray.nl
Ledenadministratie  Hans Hendrikx ledenadministratie@svvenray.nl
Financiële administratie  Ramon Goumans finadmin@svvenray.nl
Overige
Stichting beheer sportpark  Rob Gorree gorree.r@hetnet.nl
Businessclub   businessclub@svvenray.nl

 

Administratie

 De administratie van de vereniging wordt gevoerd in ons clublokaal "Den Boggerd", op het adres Sportlaan 6, 5801AH, Venray.

Lees meer...


   

Wedstrijdsecretariaat

Binnen het SV Venray wedstrijdsecretariaat wordt qua verantwoordelijkheid onderscheid gemaakt tussen de Senioren (inclusief Dames en scheidsrechters) enerzijds en Junioren en pupillen anderzijds.

Lees meer...


   

Zaal 7 Hoofdsponsor