U bent hier:   Home G-voetbal SV Venray G-Voetbal

SV Venray G-Voetbal

E-mailadres Afdrukken PDF

Gehandicapten Voetbal van start

Zaterdag 23 september 2006 vond de eerste kennismaking binnen SV Venray plaats met het gehandicapten voetbal.

De instuifmiddag die hiervoor was georganiseerd, werd naar tevredenheid van het SV Venray bestuur bezocht. De interesse in en behoefte aan gehandicapten voetbal in Venray, is gedurende deze middag voldoende aangetoond. Onder toeziend oog van hoofdtrainer Jan Poels, keeper Peter Nabbe van het eerste, Noud Janssen en diverse andere oud Venray1 spelers, werden diverse speelvormen met de grotendeels jeugdige voetballers geoefend. Inmiddels heeft SV Venray de afdeling g-voetbal verder kunnen uitbreiden en wordt er ook deelgenomen aan de KNVB competitie. SV Venray is er trots op dat ze ook het gehandicapten voetbal, binnen de vereniging kunnen aanbieden. De afdeling van het g-voetbal staat onder leiding van Karin Peeters. Bij haar kunt u terecht voor vragen inzake de trainingen en wedstrijden. Karin is bereikbaar via mailadres: kwpeeters@home.nl Voor overige informatie kunt u contact opnemen met de vereniging of met de volgende bestuursleden: voorzitter@svvenray.nl en pr-communicatie@svvenray.nl

Laatst aangepast ( zondag 13 november 2011 19:55 )  

Zaal 7 Hoofdsponsor

Programma G-voetbal

Uitslagen G-voetbal