U bent hier:   Home

Pupil vd Week

E-mailadres Afdrukken PDF

 Pupil van de Week, 10 december 14:15 uur
SV Venray 1 - Wilhelmina'08 1

 

Lucas Poels_gr

  

 

Hoi! Ik ben Lucas Poels, ik ben 7 jaar en zit in groep 4 van de Petrus Bandenschool. Sinds ik drie jaar was, wou ik al op voetbal. Toen moest ik nog even wachten tot ik vijf werd. Na de mini f-jes zit ik nu in JO8-1 samen met Floris, Sem, Nathan, Jurre, Joep, Benjamin en Sofian. Dat is een super leuk team! Ik speel meestal in de verdediging. Ook thuis en op het schoolplein voetbal ik graag met mijn vrienden Iven, Joris, Timor en Job.Verder houd ik van bouwen met de lego en kapla en gamen. Barcelona is mijn favoriete voetbalclub, ik zou heel graag nog een keer naar dat stadion gaan.

Laatst aangepast ( donderdag 30 november 2017 20:16 )