U bent hier:   Home Junioren Welkom bij de junioren

Welkom bij de junioren

E-mailadres Afdrukken PDF

Meer dan vijftig jeugdteams treden ieder weekend aan op de grasmat. Meer dan tweehonderd vrijwilligers staan weekelijks klaar om dit geweld aan jeugdigde voetbal liefde niet alleen te trainen maar, ook te begeleiden bij de wedstrijden. SV Venray is constant op zoek naar uitbreiding van haar vrijwilligersgroep. Iets voor U? Informeer bij 1 van de commissieleden.
Inschrijven als lid kan via onze Ledenadministratie. Voor meer informatie hier over kunt U hier terecht.

Laatst aangepast ( zondag 20 augustus 2017 14:29 )  

Zaal 7 Hoofdsponsor

Programma Junioren

   18 Aug
SV Venray JO17-1-SV Kapellen JO17-1 (o), a: 11:00
SV Venray JO17-2-Olympia-18 JO17-1 (o), a: 13:00
Lees meer..

Uitslagen Junioren