U bent hier:   Home Junioren Moedig JO17-1 aan richting de 4e divisie

Moedig JO17-1 aan richting de 4e divisie

E-mailadres Afdrukken PDF

Het zijn spannende weken voor de jongens van JO17-1. Een aantal van hen heeft recent het landelijk examen gedaan, zoals zovelen in hun leeftijdscategorie. Niet alleen in de schoolbanken beleven zij nu een spannende tijd, ook op het voetbalveld. Zij spelen namelijk nacompetitie om promotie. Komende zaterdag; 16 juni, is de finale.

De talenten van trainers/leiders: Stijn, Ted en Bernard draaiden goed in de competitie, zowel periode 2 als 3 werden door SV Venray JO17-1 op hun naam geschreven. In de totale stand eindigde het 4 punten achter kampioen NWC.

De periodetitel zorgde voor toegang tot nacompetitie promotie/degradatie 4e divisie/hoofdklasse. In de eerste ronde speelden deze jongens thuis tegen SC Bemmel, eindstand: 1-1. De strafschoppen werden in het voordeel van Venray beslist. Afgelopen zaterdag traden zij in Aalten aan tegen AZSV 17-1. Met een 0-2 overwinning op zak keerden zij huiswaarts en mogen zich opmaken voor de finale voor een startbewijs in de 4e divisie seizoen 2018/2019.

Plaats van handelen van deze finale is ons eigen sportpark. Zaterdag 16 juni, aanvang 15.00u
Komt u deze jonge talenten ook steunen in hun strijd om promotie? U bent van harte welkom !

Laatst aangepast ( maandag 11 juni 2018 15:15 )  

Zaal 7 Hoofdsponsor

Programma Junioren

   18 Aug
SV Venray JO17-1-SV Kapellen JO17-1 (o), a: 11:00
SV Venray JO17-2-Olympia-18 JO17-1 (o), a: 13:00
Lees meer..

Uitslagen Junioren