U bent hier:   Home

SV Venray JO13-6 kampioen proficiat!!

E-mailadres Afdrukken PDF

IMG 2056Foto: Zoë Corstjens

Vorige week woensdag heeft JO13-6 een mooie periode en een geweldig seizoen bekroond met het behalen van het kampioenschap in de 3e klasse door in eigen huis ST Sparta ‘18/Kronenberg te verslaan met 9 - 3. Op die manier konden zij met slechts 3 verliespunten het kampioenschap in de wacht slepen ten koste van FCV-Venlo.Het team dat onder leiding staat van Marc Corstjens, die zich deze wedstrijd overigens moest laten vervangen door Antal Rozijn, en Khalil Ismael als zijn assistent heeft de afgelopen 2 jaar hard naar dit punt toe gewerkt en dat het laatste half jaar nog met slechts 12 man. Mede dankzij een aantal spelers van andere JO13-teams stond er altijd een solide team op de mat, getuige ook het doelsaldo van plus 47.

Het team van JO13-4 van SV Venray, dat in dezelfde competitie uitkomt, kon door het verlies van Sparta beslag leggen op de derde positie, waarmee SV Venray zich bijzonder goed in deze klasse heeft laten zien.

JO13-6 wordt op 15 juni om 19.00 uur gehuldigd tijdens de kampioensreceptie om 19.00 uur.

Laatst aangepast ( dinsdag 12 juni 2018 08:57 )