U bent hier:   Home Senioren Heren 2 wint districtsbeker

Heren 2 wint districtsbeker

E-mailadres Afdrukken PDF

Op zondag 3 juni mocht SV Venray's 2e herenelftal zich opmaken voor een fijn toetje van het seizoen. Een week eerder wist het de titel binnen te halen en deze zondagmiddag mocht het in Deurne aantreden tegen Bekkerveld 2 in de districtsbekerfinale.
Na vijf minuten wist Bekkerveld te profiteren van een rebound situatie en stond Venray vroeg op achterstand. Na een half uur spelen wisten de mannen van Gert-Jan Wismans de stand weer gelijk te trekken via Jeroen Vullings. Dit was tevens de ruststand.Richting het uur spelen was het Ron Kleuskens die met zijn actie Venray voor het eerst deze middag op voorsprong bracht, 2-1. De laatste tien minuten zouden er nog enkele treffers vallen. Minuut 80: 3-1 via wederom Jeroen Vullings. Als dan een aantal minuten later de 3-2 voor Bekkerveld valt, kan het nog alle kanten op. In de absolute slotfase weet Venray echter de buit binnen te halen via Bram Kersten (4-2) en met een tweede treffer van Ron Kleuskens werd de eindstand bepaald op 5-2. (zie laatste 2 treffers op deze video).

Spelers en staf proficiat met 'de dubbel'.

Heren2Bekerwinnaar2018

Laatst aangepast ( dinsdag 12 juni 2018 08:58 )  

Zaal 7 Hoofdsponsor

Uitslagen

Programma

   23 Aug
BVC Beek 1-SV Venray 1 (o), a: 19:00
   25 Aug
Bemmel 1-SV Venray 1 (o), a: 14:30
   26 Aug
SV Walbeck VR1-SV Venray VR1 (o), a: 12:00
RKSV Nuenen VR2-SV Venray VR2 (o), a: 12:00
Lees meer..