U bent hier:   Home

SV Venray Voetbaldagen 2018

E-mailadres Afdrukken PDF

VOETBALDAGENTNOok dit jaar zal SV Venray Voetbaldagen organiseren en wel van 13 t/m 17 augustus 2018.

 De voetbaldagen worden georganiseerd voor spelers & speelsters in de leeftijdscategorie Onder-6 t/m Onder-12 (01.01.2006 t/m 31.12.2013) en vinden grotendeels plaats op de trainingsvelden van SV Venray. Het belooft ook dit jaar weer een leuke week te worden met veel voetbal, nieuwe skills en uiteraard de altijd spannende finales op vrijdagmiddag om de week af te sluiten. Alle deelnemers krijgen een tenue (shirt, broek en sokken) dat ze na de voetbalweek als trainingskleding kunnen gebruiken. Ook niet-leden van SV Venray kunnen zich uiteraard opgeven. Meld je snel aan middels het invullen van het opgaveformulier en breng de laatste week van de schoolvakantie voetballend door bij SV Venray! Mocht je vragen hebben, dan kun je contact met ons opnemen via het mailadres voetbaldagen@svvenray.nl

Laatst aangepast ( zondag 10 juni 2018 14:24 )