U bent hier:   Home Senioren Veteranen Nieuwe sponsor voor SV Venray veteranen

Nieuwe sponsor voor SV Venray veteranen

E-mailadres Afdrukken PDF

tassponsor veteranen1

Afgelopen zaterdag tijdens de nieuwjaarsreceptie / -vergadering zijn de veteranen van SV Venray verrast door hun nieuwe sponsor Pizzeria Alanya. Eigenaar Ramazan Cetinkaya kwam de eerste sporttas overhandigen waarvoor we veel dank zijn verschuldigd. Dat Ramazan ons in de loop van de avond ook nog heeft laten genieten van de specialiteiten van de Pizzeria Alanya was helemaal de slagroom op de taart of beter gezegd de saus op de pizza!! Ook gaat er een woord van dank uit naar CafĂ© Het Moment voor de jarenlange samenwerking en gastvrijheid, Giel bedankt!

Laatst aangepast ( zondag 04 februari 2018 23:32 )  

Zaal 7 Hoofdsponsor