U bent hier:   Home

Traditie wordt niet gebroken

E-mailadres Afdrukken PDF

jeugdleiderstoernooiJaarlijks ergens tussen Kerst en Oud-en Nieuw wordt het traditionele Jeugdleiderstoernooi gehouden. Trainers, coaches, fysio's en leiders van de verschillende leeftijdscategorieën binden met elkaar de strijd aan, om dan uiteindelijk de AB-afdeling als winnaar te huldigen. Dit jaar leek er na een eerste gelijkspel wat zand in de motor van de uiteindelijke winnaars te komen. De gele E-leiders wisten een gelijkspel af te dwingen tegen de zwarte machine bestaande uit: Bert, Rik, Leon, Guido, Ted, Stijn, Maarten en Pim. Uiteindelijk was er geen ander team meer die de zegereeks kon doorbreken van dit uitgebalanceerde team. Tijdens de prijsuitreiking nam Pim (de maker van misschien wel de mooiste panna-goal van het toernooi) dan ook terecht de welverdiende 1e prijs in ontvangst. Gedurende de 3e helft werd er nog volop geëvalueerd en vooral ook over voetbal gesproken, gekletst en gediscussieerd. Voor de leiders en begeleiders die niet aanwezig waren: dit is een evenement dat je niet mag missen, misschien tot volgend jaar?!  Ruud van Gaal bedankt voor de organisatie van dit evenement! 

Traditie wordt niet gebroken:

 

Jaarlijks ergens tussen Kerst en Oud-en Nieuw wordt het traditionele Jeugdleiderstoernooi gehouden. Trainers, coaches, fysio's en leiders van de verschillende leeftijdscategorieën binden met elkaar de strijd aan, om dan uiteindelijk de AB-afdeling als winnaar te huldigen. Dit jaar leek er na een eerste gelijkspel wat zand in de motor van de uiteindelijke winnaars te komen. De gele E-leiders wisten een gelijkspel af te dwingen tegen de zwarte machine bestaande uit: Bert, Rik, Leon, Guido, Ted, Stijn, Maarten en Pim. Uiteindelijk was er geen ander team meer die de zegereeks kon doorbreken van dit uitgebalanceerde team. Tijdens de prijsuitreiking nam Pim (de maker van misschien wel de mooiste panna-goal van het toernooi) dan ook terecht de welverdiende 1e prijs in ontvangst. Gedurende de 3e helft werd er nog volop geëvalueerd en vooral ook over voetbal gesproken, gekletst en gediscussieerd. De verliezers zijn de leiders en begeleiders die niet aanwezig waren. Misschien tot volgend jaar?! Klein bedankje voor Ruud van Gaal die dit evenement elk jaar weer op de kalender zet.

Laatst aangepast ( zondag 31 december 2017 17:02 )