U bent hier:   Home

Frans Koenen nieuwe hoofdtrainer seizoen 2018-2019

E-mailadres Afdrukken PDF

De nieuwe hoofdtrainer van SV Venray voor het aankomende seizoen is bekend. Frans Koenen uit Bemmel zal vanaf het nieuwe seizoen 2018-2019 het stokje overnemen van Stephan Sijbers die de club na drie seizoenen zal verlaten.

Frans Koenen heeft zelf o.a. betaald voetbal gespeeld voor NEC, Newcastle United en Vitesse waarna hij zijn trainersloopbaan in 1991 begon bij GVVV Veenendaal. Via o.a. ARC, De Bataven, Germania en Rood Wit is hij momenteel al voor het 8e seizoen aan de slag bij hoofdklasser RKHVV Huissen. Deze 59 jarige oefenmeester is daarnaast ook nog 20 jaar als KNVB docent werkzaam geweest. Het bestuur heeft het volste vertrouwen dat Frans Koenen met zijn ervaring gaat bijdragen aan de ambitie van SV Venray en wenst hem daarbij alvast veel succes.

Laatst aangepast ( zaterdag 13 januari 2018 21:16 )