U bent hier:   Home

Zaalvoetbaltoernooi jeugdleiders

E-mailadres Afdrukken PDF

Ben je vrijwilliger van SV Venray bij de jeugdafdeling? Het jaarlijkse jeugdleiders zaalvoetbaltoernooi zit er weer aan zit te komen. Ieder jaar weer een erg leuke avond om naar uit te kijken. Lekker ballen op je eigen niveau, met als afsluiter de gezellige derde helft in de kantine van de Wetteling.  De bedoeling is dat er weer teams gemaakt gaan worden bestaande uit leiders van een specifieke afdeling. Dus bijvoorbeeld een team van de B-afdeling speelt tegen een team van de Mini-Fafdeling, enz. Ook iedereen die geen jeugdleider is, maar toch op enige manier iets voor de SVV-jeugd betekend, kan natuurlijk mee spelen of aanwezig zijn om in de ”derde helft” in te vallen.

Dit jaar zal het toernooi op veler verzoek en gunstige data, weer tussen de kerstdagen en nieuwjaar plaats vinden. Te weten:

Zaterdag 30 december 2017
Aanvang 19.00 uur. Start derde helft tegen 23.00uur
Locatie: De Wetteling (nieuwe zaal)

Wil je graag meedoen?
Geef je dan op via de hoofdleider van jouw afdeling. Graag voor 23 december 2017.
Ben je geen leider, maar op een andere actieve manier betrokken bij de SV Venray jeugd,
geef je dan op door een mail te sturen naar: jeugdsecretaris@svvenray.nl

Sportieve groet,
Ruud van Gaal
Jeugdsecretaris SV Venray

Laatst aangepast ( donderdag 21 december 2017 22:21 )