U bent hier:   Home

Stephan Sijbers verlaat SV Venray na dit seizoen

E-mailadres Afdrukken PDF

Trainer Stephan Sijbers heeft besloten om na dit seizoen SV Venray te verlaten. De Venrayse oefenmeester is momenteel bezig aan zijn derde en dus laatste jaar. Het bestuur van SV Venray respecteert het besluit van Sijbers met een wederzijdse intentie om dit laatste seizoen goed en waardig af te sluiten. Sijbers laat een talentvolle spelersgroep achter die zich in de komende jaren nog verder kan ontwikkelen. De Technische Commissie, verantwoordelijk voor de opvolging van Sijbers, zal op korte termijn in gesprek gaan met kandidaat trainers voor het volgende seizoen.

Het bestuur en de TC dankt Sijbers voor zijn inzet en wenst hem alle succes in zijn verdere trainerscarriƫre.

Laatst aangepast ( dinsdag 21 november 2017 20:49 )