Knappe overwinning bij Wittenhorst

Geschreven door 
Gepubliceerd in Heren 1
dinsdag 30 april 2019 12:48
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Zondagmiddag stond de derby van Noord-Limburg op het programma in de eerste klasse D, Wittenhorst-Venray. Licht veldoverwicht van Venray wordt in de 19e minuut omgezet in een 0-1 voorsprong door een fenomenale uithaal van Jeroen Vullings. Vanaf circa 20 meter krult de spits de bal hoog in de hoek. Er volgen enkele mogelijkheden aan beide kanten. Vlak voor rust komt Wittenhorst op gelijke hoogte; een corner wordt binnengekopt. De ruststand is 1-1.

In de tweede helft gaat het lange tijd gelijk op. Na een uur spelen is het Jordy Wismans (in samenwerking met een Wittenhorst speler, red.) die voor de 1-2 zorgt. Via een corner krijgt Wittenhorst vervolgens een niet te missen kans op 2-2, gelukkig voor Venray wordt de bal over het doel geschoten. Na een fout in de Wittenhorst verdediging komt Venray op 1-3 via Bram Vievermans. Via Danny Pelzer loopt Venray vervolgens uit naar 1-4 in de slotfase. Een effectieve middag voor Venray met een uitstekend resultaat.

Gelezen: 1820 keer Laatst aangepast op dinsdag 07 mei 2019 08:07

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Tel. Administratie: (ma-vr: 08:00-12:00)
  0478-512338

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.