Vrouwen 1 een stap terug

damesbal 

Ondanks de uitstekende prestaties van Vrouwen 1, is het niet gelukt voor volgend seizoen een representatief team samen te stellen waarmee op hoofdklasse niveau naar behoren gepresteerd kan worden. Er is op dit moment nog niet voldoende aanwas vanuit de eigen jeugd om de bezetting aan te vullen. Daarom heeft het bestuur besloten Vrouwen 1 met ingang van volgend seizoen terug te trekken uit de competitie en voor de toekomst te gaan bouwen aan een prestatief vrouwenteam vanuit de eigen gelederen eendachtig de opzet bij de heren. Het bestuur betreurt  dit besluit maar ziet voor nu geen andere mogelijkheid.

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Tel. Administratie: (ma-vr: 08:00-12:00)
  0478-512338

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.