U bent hier:   Home Organisatie organisatie

organisatie

E-mailadres Afdrukken PDF

SV Venray wordt bestuurd door een aantal componenten, een bestuur en een aantal commissies en functionarissen.

 

Bestuur      
Voorzitter  Peter Kerstjens voorzitter@svvenray.nl
Vice voorzitter  Ellie Camps jeugdvoorzitter@svvenray.nl 
Penningmeester  Ramon Goumans penningmeester@svvenray.nl
Secretaris  Coert de Bruijn secretariaat@svvenray.nl  coertdebruijn@svvenray.nl
Bestuurslid Technische zaken  Wim Vievermans wimvievermans@svvenray.nl



Commissies    
Technische Commissie  John Beerkens prestatief@svvenray.nl
Commissie Rondom 1  Geert Gerrads rondom1@svvenray.nl
Commissie Kantine  Ab Snijders kantine@svvenray
Commissie Vrouwen  Ad Matijsen vrouwen@svvenray.nl
Commissie Vrijwilligers  Karel van Daal vrijwilligers@svvenray.nl
Commissie Toernooien SV Venray  Theo van Stokkem toernooi@svvenray.nl
Commissie Recreatief Heren  Huub van de Laar lagereelftallen@svvenray.nl
Commissie G- Voetbal Karin Peeters g-voetbal@svvenray.nl
Commissie Scheidsrechters  Math van den Bekerom scheidsrechters@svvenray.nl
Commissie PR & Communicatie  Hans Hendrikx pr-communicatie@svvenray.nl
Commissie Sponsoring  Ramon Goumans sponsoring@svvenray.nl
Kledingfonds  Monique Peeters kledingfonds@svvenray.nl

Jeugdcommissie
Jeugdvoorzitter Ellie Camps jeugdvoorzitter@svvenray.nl
Jeugdsecretaris Ruud van Gaal jeugdsecretaris@svvenray.nl
Jeugd-wedstrijdsecretraris Jan de Bruijn jeugd-wedstrijdsecretaris@svvenray.nl
Hoofdleider JO-19 John Engels hfdleidera@svvenray.nl
Hoofdleider JO-17 John Engels hfdleiderb@svvenray.nl 
Hoofdleider JO-15 Joost Albers hfdleiderc@svvenray.nl
Hoofdleider JO-13 Bart van Oers hfdleiderd@svvenray.nl
Hoofdleider E Vacant hfdleidere@svvenray.nl
Hoofdleider F Jean Huntjens hfdleiderf@svvenray.nl
Hoofdleider Mini-F Paul Rutten hfdleiderminif@svvenray.nl
Technische Jeugdcoƶrdinator Gert-Jan Wismans tjc@svvenray.nl
         
Administratief    
Secretariaat  Coert de Bruijn secretariaat@svvenray.nl
Administratie  Leendert van Gemert info@svvenray.nl
Ledenadministratie  Hans Hendrikx ledenadministratie@svvenray.nl
FinanciĆ«le administratie  Ramon Goumans finadmin@svvenray.nl
Overige
Stichting beheer sportpark  Rob Gorree gorree.r@hetnet.nl
Businessclub   businessclub@svvenray.nl
 

Zaal 7 Hoofdsponsor